19.12.17-22.01.18 Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території, обмеженої вул. Винниця, залізничною колією у м. Львові

Із 19 грудня 2017 року по 22 січня 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території, обмеженої вул. Винниця, залізничною колією у м. Львові.

Проектом ДПТ охоплено територію площею 3,89 га.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІМП «Містопроект». Розрахунковий термін реалізації ДПТ-  15 років.

10 січня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: Великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок,1). Початок о 18.00.

Пропозиції можна подавати до 22 січня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.

Додатки :

Правила проведення громадських слухань

Пояснювальна записка

Опорний план

Проектний план

Схема організації руху транспорту та пішоходів