Туризм

З 1 по 6 січня до трьох центрів туристичної інформації звернулося 1830 осіб. Якщо говорити про географію, то 1280 звернень (майже 70%) були від наших співвітчизників: найбільше з Києва (15,8%), Одеси (15%) та Дніпра (11,2%). 174 звернення було від гостей з Білорусі, 125 від поляків і 67 від туристів з Туреччини. Також зверталися подорожуючі з Німеччини, Росії, Франції, США, Литви, було 12 гостей з Індії.

Дотримуючись багаторічних традицій Вроцлавське Коло Об’єднання Українців запросило делегацію депутатів Львівської міської ради на чолі з секретарем ради 19 - 20 січня 2018 року до Вроцлава на святкування ХХІІ Вроцлавської Куті та Дня Єдності Християн, які проходитимуть в межах відзначення Року Львова у Вроцлаві.

Вчора, 26 грудня управління туризму, ЛКП «Центр розвитку туризму м. Львова», Центри туристичної інформації прозвітували про діяльність за 2017 рік. Основними напрямками їхньої діяльності були маркетинг міста, покращення туристичної пропозиції, туристично-інформаційна інфраструктура, сервіс/послуги, освіта в туризмі, сполучення, а також об'єднання гравців ринку.

Львівський туристичний офіс запрошує усіх 14 грудня о 14.45 до великої сесійної зали Львівської міської ради на презентацію нових туристичних продуктів Львова (ініціатив громадських організацій, реалізованих завдяки перемозі у  конкурсі соціально-культурних проектів 2017 року).

У понеділок, 11 грудня, о 18.30 год. в Інформаційно-культурний центр ім. А. Шептицького Українського католицького університету, вул. Козельницька, 4, відбудеться Networking - подія для представників туристичного бізнесу.

Учора, 30 листопада, у галереї Міжнародного центру культури, що знаходиться за адресою місто Краків, площа Головний ринок, 25, відкрилася виставка «Львів, 24 червня 1937 року. Місто, архітектура, модернізм». До відкриття виставки долучився заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Lviv Tourist Information Center здобув перемогу у конкурсі на проведення Щорічної зустрічі експертної групи Центрів туристичної інформації Європи European Cities Marketing | ECM.

18 листопада у Львові вперше пройде міжнародна тревел-конференція Compass 2017. Щоб провести її, свої зусилля об’єднала польська команда Outriders та українська команда Lviv Media Forum у співпраці з Lviv Travel Club.

1-3 листопада у Львові вдруге відбудеться найбільший на теренах України фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу – HoReCa Show Lviv.

Незабаром нова подія у Львові: Lviv Media Forum та польський медіастартап Outriders, за підтримки Lviv Travel Club, об’єднують зусилля, щоб створити тревел-конференцію Compass 2017. Подія відбудеться 18 листопада у Львові у кінопалаці «Коперник» (вул. вул. Коперника, 9), початок – о 12.00 год. Серед спікерів, які вже підтвердили участь: Богдан Кутєпов, Євгеній Іхельзон, Антон Прохоров і Христина Присяжна, Пьотр Горзела, Каміла Кєлар, Марія Себова. Список спікерів буде ще доповнюватись.