Соціальна сфера

Працівниками Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за сприяння благодійного фонду «Турбота про місто», організували та провели для дітей із потребуючих сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, розважальний святковий захід «На крилах ангела». Свято відбулось у приміщенні Lviv Film Center.

Львів соціальний. Із настанням зимових холодів дуже актуальним є забезпечення бездомних теплим та чистим місцем для ночівлі. Вже близько 8 років у Львівському центрі обліку функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, в якому люди, які опинились на вулиці, можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами, поїсти та змінити одяг. Також у Центрі  щоденно з 9.00 до 20.00 год. працює пункт обігріву. Він забезпечений гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, за необхідності видається одяг.

Наприкінці січня у Львові відбудеться January Business Conference – благодійна конференція з маркетингу та продажів в Україні. Усі учасники конференції долучаться до благодійної ініціативи, адже третина коштів буде спрямована на допомогу Навчально-реабілітаційному центру «Джерело».

12 січня о 12.00 год на вул. Володимира Великого, 14А Львівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за сприяння благодійного фонду «Турбота про місто» для дітей із сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, буде організовано та проведено захід «На крилах ангела».

Восьмирічній Роксолані Лазар з м. Кам’янка-Бузька Львівської області потрібна допомога. У дівчинки діагностували рідкісне захворювання судин головного мозку, яке супроводжується повільним звуженням просвіту мозкових артерій. Дитину може врятувати дороговартісна операція, а коштів, які збирають батьки, родичі, друзі та місцеві мешканці, не вистачає. Тому звертаються до небайдужих допомогти фінансово.

За 12 місяців 2017 року управління соціального захисту Львівської міської ради  надало різних виплат для соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей - мешканців м. Львова на загальну суму понад 107 млн. грн.

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, частину невикористаної субсидії вже перерахували усім львів’янам, які зекономили електроенергію і газ в опалювальному періоді. Зокрема, монетизовані субсидії отримали 13 197 осіб на загальну суму 8,4 млн. грн.

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, станом на 1 січня 2018 року житлову субсидію у Львові отримують 132 519 сімей (домогосподарств), що становить 53,3 % від кількості сімей м. Львова (в місті всього 248 500 сімей). За аналогічний період у 2017 році житлову субсидію отримували 119 427 сімей, що становило 48,1 % від загальної кількості сімей у Львові.

Сьогодні, в день Різдва Христового, міжнародна мирянська спільнота святого Егідія організувала у Львові різдвяний обід з потребуючими. Обід, традиційно, відбувся у храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175). Долучився до святкового обіду і розділив з потребуючими радість Різдва міський голова Львова Андрій Садовий. Благословив обід спільною молитвою Владика Венедикт.

Сьогодні, у переддень Різдва, в Українському Католицькому Університеті в приміщенні філософсько-богословського факультету провели Святвечір для 300 потребуючих. Святвечір розпочався з різдвяних колядок. Потім відбулось Святкове Богослужіння та вечеря.