Влада

Сьогодні, 12 січня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення Про затвердження переліку комунальних об’єктів Львівської міської ради, охорону громадського порядку та безпеки яких буде здійснювати ЛКП «Муніципальна варта» у 2018 році.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийнято рішення «Про передачу матеріально-технічних засобів». Як пояснила в. о. директора КП «Адміністративно-технічне управління» Наталія Сеньків, йдеться про закупівлю та подальшу безоплатну передачу матеріально-технічних засобів та інших матеріалів військовій частині А 0284.

Як повідомила директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентини Бартошик, станом на сьогодні усі звернення, які надходили від мешканців на «Гарячу лінію міста», опрацьовані районними адміністраціями, комунальними підприємствами і департаментами міської ради. Також на порталі 15–80 служби міста оперативно розміщували інформацію про проведення аварійних чи ремонтних робіт.

Від сьогодні, 10 січня, до виконання обов’язків приступив новопризначений начальник управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради – Владислав Євгенійович Іванов.

Посадовців та працівників Львівської міської ради привітали зі святом Різдва Христового – сьогодні в Ратушу завітав Львівський муніципальний хор «Гомін», який заколядував декілька колядок перед початком апаратної наради.

Сьогодні в медіа з`явилась інформація щодо кримінального провадження за службову недбалість – закупівлю саджанців за завищеною ціною. Як уточнили в юридичному департаменті Львівської міської ради, справа ще 2012 року і стосується особи, яка вже давно не працює в міській раді.

З метою забезпечення високого рівня безпеки у місті Львові цьогоріч додатково було встановлено камери відеоспостереження, нові світлофорні об’єкти, освітлено пішохідні переходи. Також місто взяло участь у проекті «Безпека дорожнього руху в містах України» та провело І Безпековий форум, де обговорили безпековий порядок у світі, зокрема Україні.

Львів – це перше українське місто, яке приєдналося до Міжнародної хартії відкритих даних. У нас функціонує Портал відкритих даних, де опубліковано понад 380 наборів відкритих даних, Геопортал Львова, «Панель міста», Особистий кабінет мешканця; працює «Гаряча лінія міста», ЦНАПи у всіх районах Львова та є ряд інших можливостей та пропозицій, які дають змогу робити владу міста відкритою. Подаємо короткий дайджест цьогорічних подій та проектів, які зробили владу ще більш доступною.

На період Різдвяних свят «Гаряча лінія» у Львові працюватиме в посиленому режимі, дзвінки опрацьовуватимуть цілодобово і без вихідних. Тому мешканці впродовж свят, як і завжди, можуть повідомити про проблеми чи будь-які непередбачувані ситуації у місті та отримати оперативну допомогу.

У четвер, 28 грудня, відбувся публічний звіт Львівського комунального підприємства «Міський центр ІТ». Під час презентації розповіли про досягнення 2017 року, а також поділились планами на 2018 рік.