Економіка

Сьогодні, 16 березня, о 18.30 в головному офісі компанії N-iX (вул. Стороженка, 32) стартує хакатон Garage48 Lviv 2018 Empowering Women Hackathon.

У Львові, 3 квітня, департамент економічного розвитку Львівської міської ради та оператор електронних торгів E-Tender.UA запрошують всіх охочих на конференцію «Електронний бізнес: закупівлі, продажі та процеси». Конференція відбудеться у стінах міської ради – у великій сесійній залі (каб.202).

Львівська інноваційна школа кравецької майстерності LIST зарекомендувала себе як новий цікавий проект у сфері легкої промисловості. Перша професійна школа практиків націлена на швидкі масштабні зміни в галузі легкої промисловості. Основним завданням школи є навчання кравецької майстерності усіх, незалежно від віку та попередніх навиків, а також працевлаштування всіх охочих випускників. 

Департамент економічного розвитку Львівської міської ради нагадує, що до 16 березня триває конкурс на проведення та облаштування Великоднього ярмарку. Заявки усі охочі можуть подавати у Центр надання адміністративних послуг на ім’я директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Протягом січня 2018 року послуги державної служби зайнятості отримали 424,6 тис. зареєстрованих безробітних, зокрема 53% (223,3 тис. осіб) жінок та 47% (201,3 тис. осіб) чоловіків. Про це повідомив в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

Усіх охочих започаткувати власну справу запрошують на безкоштовний курс тренінгів «Вчимося бізнесу», який організовує управління економіки Львівської міської ради. Тренінги відбуватимуться з 19 березня до 30 березня 2018 року.

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2018 рік». Як повідомив Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР, запропоновані зміни погоджені на засіданні депутатської комісії фінансів та планування бюджету.

Вчора, 2 березня, завершилось навчання І групи у 2018 році курсу тренінгів «Вчимося бізнесу». Цьогоріч внесено новацію у курс – мотивуючу Історію успіху львівського підприємця. Учора своєю Історією поділилась Наталія Смуток – керівниця Компанія ТОВ «Матаі-Україна».

Завдяки розміщенню на депозитах тимчасово вільних коштів, місто заробляє та інвестує ці кошти в інфраструктуру. Станом на 1 лютого 2018 року на депозитному рахунку в філії АТ «Укргазбанк» у м. Львові знаходилось 354,94 млн грн. Ці кошти мають своє цільове призначення і будуть використовуватись на різні інфраструктурні проекти, які передбачені бюджетом розвитку м. Львова на 2018 рік.

З метою збереження національних традицій, створення святкової атмосфери відпочинку, у рамках Великодніх свят Львівська міська рада оголошує конкурс на проведення та облаштування Великоднього ярмарку. Заявки потрібно подати у Центр надання адміністративних послуг на ім’я директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради до 16 березня 2018 року.