Комунальна власність

Управління комунальної власності Львівської міської ради повідомляє про намір передати в оренду 8 об’єктів нерухомого майна. Особи, які бажають отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 21 березня 2018 включно про свій намір укласти договір оренди способом скерування заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч, надалі - ЦНАП) або через його територіальні відділення (при районних адміністраціях м. Львова).

Як повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР, сьогодні, 2 березня, відбувся черговий аукціон з продажу об'єктів нерухомого майна комунальної власності м. Львова. На аукціоні продано три нежитлові приміщення на вул. Академіка А. Павлова, 5, на вул. Д. Донцова, 17 та на вул. Ковельській, 50.

Як повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР, на засіданні комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади м. Львова, яке відбулося 28 лютого 2018 року, прийнято рішення щодо продажу на аукціоні нежитлових приміщень на пл. Ринок, 19-21. Об'єкт приватизації розміщений у підвалі та на першому поверсі, і має загальну площу 945,1 кв.м.: 406,1 кв. м на пл. Ринок, 19; 419,3 кв. м – на пл. Ринок, 20 та площу 119,7 кв. м на пл. Ринок, 21.

Сьогодні, 23 лютого, відбувся аукціон з продажу об’єктів нерухомого майна, організований управлінням комунальної власності Львівської міської ради. На аукціоні продано три об'єкти – нежитлові приміщення на вул. Жовківській, 25, на пл. М. Кропивницького, 10 та на вул. Кульпарківській, 172.

Управління комунальної власності повідомляє про вільні нежитлові приміщення, які пропонуються для користування на підставі договору оренди. Особи, які бажають отримати зазначені об’єкти нерухомого майна, повинні повідомити до 8 березня 2018 включно про свій намір укласти договір оренди, скерувавши заяву про укладення договору на адресу управління комунальної власності департаменту економічного розвитку через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч, надалі - ЦНАП) або через його територіальні відділення (при районних адміністраціях м. Львова).

Як повідомили в управлінні комунальної власності Львівської міської ради, 12 лютого в Львівському апеляційному господарському суді відбулася дивна ситуація у справі про повернення територіальній громаді комунального майна – нежитлових приміщень на вул. Замковій, 9.

У 2018 році управління комунальної власності Львівської міської ради вдруге проводитиме продаж на аукціоні об'єктів нерухомого майна. На аукціон, який відбудеться 23 лютого, виставлено 8 об'єктів нерухомого майна.

Управління комунальної власності Львівської міської ради оголошує комерційний та некомерційний конкурси з метою надання в оренду 5 вільних нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності. Заяви на участь в конкурсі приймаються до 24 лютого 2018 року включно через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч надалі ЦНАП) або через його територіальні відділення.  Конкурс  відбудеться 2 березня 2018 року о 14.00 год.

Сьогодні, 9 лютого, відбувся аукціон з продажу об’єктів нерухомого майна, організований управлінням комунальної власності Львівської міської ради. На аукціоні продано два об'єкти – нежитлові приміщення на вул. Дорога Кривчицька, 1 та на пл. Соборній, 17.  

В управлінні комунальної власності ЛМР повідомили, що мають намір передати в оренду 11 об’єктів нерухомого майна. Особи, які бажають отримати об’єкти у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 22 лютого включно про свій намір шляхом скерування заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч) або через його територіальні відділення.