Львів міжнародний

Сьогодні, 15 січня, заступник посла Республіки Словенія в Україні Матея Крачун зустрілася з представниками Львівської міської ради. На зустрічі обговорили проект та майбутнє встановлення пам’ятника солдатам на Личаківському кладовищі.

Після підписання Меморандуму про побратимство між містом Львовом (Львівською міською радою) та містом Ченду (Муніципалітетом міста Ченду; Китай) у травні 2017 року, Ярина Сорока з управління інвестицій і проектів Львівської міської ради стала учасником  Стипендіальної програми-обміну державних службовців міст-побратимів для навчання та участі у заходах, організованих муніципалітетом міста Ченду для вивчення китайської мови та налагодження нових зв'язків.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Узбекистану в Україні Абдуалієвим Алішером Хабібуллаєвичем. Під час зустрічі говорили про можливості і перспективи подальшої співпраці в різних галузях, поспілкувались про політичну та економічну ситуацію в Україні та Європі загалом, обговорили мистецькі фестивалі, які відбуваються у Львові.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Командиром оперативно-тактичної групи – Україна Збройних Сил Канади Крістофером Рівзом. На зустрічі обговорили питання співпраці та канадської місії.

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з мером міста Ельблонг (Республіка Польща) Вітольдом Врублевскі. На зустрічі обговорили подальшу співпрацю та розвиток міст, а також партнерство між місто Львовом та Ельблонгом.

Сьогодні відбулась робоча зустріч міського голови Львова Андрія Садового та Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна. На зустрічі обговорили питання стосунків України з сусідніми країнами, а також формування єдиної позиції зовнішньополітичного відомства України та органів місцевого самоврядування.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Адлером Ґюнтером, Державним секретарем Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва, безпеки ядерних реакторів Німеччини. Також Адлеру Ґюнтеру під час короткої прогулянки центром міста показали об’єкти, які були відремонтовані та відреставровані в рамках співпраці міста та німецької організації GIZ.

Сьогодні перед початком Львівського Безпекового Форуму міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з директором програми Східної Європи та Євразії Інституту закордонних відносин у Римі Ноною Мікхелідзе, яка працює з Фредерікою Могеріні. Під час зустрічі говорили про моделі міжнародної безпеки та поспілкувались про політичну та економічну ситуацію в Україні та Європі загалом.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з членом парламенту Канади Джеймсом Безаном, який перебуває у Львові в рамках Безпекового Форуму. Під час зустрічі обговорили питання щодо оборони і національної безпеки, співпраці, війну в Україні тощо.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з головою Представництва НАТО в Україні та Директором Офісу зв’язку НАТО Александером Вінніковим. Під час зустрічі обговорили питання відносин України та НАТО, роботи Представництва НАТО в Україні, інвестиційний клімат у Львові, впровадження реформ на міському та загальнодержавному рівні.