Місто

У зв’язку зі складними погодними умовами на найближчу добу, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак провів координаційну нараду з міськими службами. Для розчищення доріг вночі та зранку буде задіяна вся наявна техніка – комунальна та приватна. З 05.00 год працюватимуть двірники. Також мерія зробила окреме звернення до голів ОСББ та власників приватних закладів, які, відповідно до правил благоустрою, повинні забезпечити належний стан території біля своїх закладів.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з канадськими військовими, які перебувають в Україні в рамках програми «ЮНІФАЄР». Мер подякував військовим за допомогу та нагородив командира 4-ої ротації, підполковника Кріса К. Рівза Орденом св. Юрія. Вчора ж представники військової місії Канади в Україні провели церемонію передачі повноважень командира Об'єднаної оперативно-тактичної групи – Україна від підполковника Крістофера Рівза підполковнику Фрейзеру Олду.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури, станом на 13.00 год в місті працює 28 одиниць комунальної снігоприбиральної техніки, також залучена техніка приватних підприємств. Повторно вийшли на роботу двірники.

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», попри снігопад громадський електротранспорт міста курсує у звичному режимі. Колія в межах загального дорожнього полотна та виділених ліній очищена від снігу та перебуває у задовільному стані.

Сьогодні, у зв’язку з погіршенням погодних умов, комунальні служби міста працюватимуть цілий день. До роботи залучена вся техніка. Також оголошено робочий день для двірників.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 346 автобусів. Випуск буде збільшено.

Станом на 07.00 год ранку в місті працювало 33 одиниці снігоприбиральної техніки, ще 55 машин було на чергуванні. Для посипання доріг та хідників використали 164 м куб піскосуміші.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 10.00 год ранку в місті на маршрутах працює 469 одиниць громадського транспорту, серед них 54 трамваї та 46 тролейбусів.

Станом на 07.00 год ранку в місті працювало 35 одиниць снігоприбиральної техніки, ще 38 машин було на чергуванні. Для посипання доріг та хідників використали 251 м куб піскосуміші.

Учора, 15 березня, перед візитом Президента Австрії газета «DiePresse» опублікувала інтерв’ю з міським головою Львова Андрієм Садовим. Подаємо переклад оригіналу з німецької.