Новини

Сьогодні, 22 березня, на сесії Львівської міської ради, з метою творення конкурентоспроможного україномовного культурного продукту, підсилення позитивного іміджу м. Львова як культурної столиці України, Міста літератури спадщини – ЮНЕСКО, прийняли ухвалу про «Про розвиток україномовного культурного продукту».

Як поінформували у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні, 22 березня, з 10.30 год до 14.00 год припинено водопостачання на вул. Миколайчука, 20-24, Щурата, 12-14, у зв'язку з ремонтними роботами з встановлення  лічильника на вул. Миколайчука, 24.

На початку пленарного засідання сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий привітав футбольну команду «Крила АТО», яка створена у місті Львові з числа учасників бойових дій, що тривають на сході України. Команда увійшла до фінального турніру Всеукраїнських змагань з футболу «Відкрити чемпіонат Героїв АТО». Перший матч відбудеться вже в квітні 2018 року.

ЛКП «Інститут просторового розвитку» продовжує розвиток велоінфраструктури, зокрема цьогоріч буде збудовано нових 20 км велодоріжок. Про це та інші проекти, над якими працює ЛКП, розповів директор «Інституту просторового розвитку» Олег Шмід.

За статистичним даними 65% українців хотіли б перекваліфікуватися та кардинально змінити сферу діяльності. Причини такого показника – неможливість знайти роботу, замалий рівень знань, небажання працювати за фахом. Натомість сфера ІТ продовжує динамічно розвиватись та заохочує людей навчатись, але рівень знань у закладах вищої освіти не завжди відповідає вимогам ІТ-ринку України та світовим тенденціям. Для того, щоб зрозуміти, які зміни необхідні у вищій освіті та як почати цей процес, вже зараз IT Step University ініціює зустріч-обговорення «Магістратура 2.0: перезавантаження» за участі заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, а також керівників  ІТ-компаній, ІТ-спеціалістів, освітян.  

У Львівській міській раді досягли компромісу щодо використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу. Відповідна ухвала вчора була проговорена, підписана головами фракцій і сьогодні підтримана усіма депутатами на сесії Львівської міської ради.

Сьогодні, 22 березня, у Львові розпочався Форум місцевого самоврядування, де близько 250 учасників впродовж двох днів активно дискутуватимуть та вирішуватимуть питання у сфері місцевого самоврядування. До форуму також долучився міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства проводять роботи із встановлення лічильника.

Сьогодні у Львові триває перший день VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування. У межах форуму відбулась панельна дискусія «Темп реформи децентралізації в Україні. Що бракує: бажання, грошей чи просвітництва?», у якій взяв участь і міський голова Львова Андрій Садовий.

Охочі отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 5 квітня включно про свій намір укласти договір оренди способом скерування заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності департаменту економічного розвитку ЛМР через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч, надалі - ЦНАП), або через його територіальні відділення (при районних адміністраціях м. Львова) згідно робочого графіку – для юридичних осіб і суб’єктів підприємницької діяльності.

Сьогодні, 22 березня, у Львові розпочався Форум місцевого самоврядування, де близько 250 учасників впродовж двох днів активно дискутуватимуть та вирішуватимуть питання у сфері місцевого самоврядування. До форуму також долучився міський голова Львова Андрій Садовий, який привітав учасників та взяв участь у першій панельній дискусії. Мер наголосив на важливості повноважень органів місцевого самоврядування, адже саме міста є рушіями змін  і двигунами розвитку країни.

Вночі та зранку (з 20.00 год 21 березня і до 06.00 год 22 березня) в місті працювала 31 одиниця снігоприбиральної техніки. Також для посипання доріг було використано 127 м3 піскосуміші.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 605 одиниць громадського транспорту, серед них 58 трамваїв та 55 тролейбусів.

На сьогодні, 22 березня, синоптики прогнозують у Львові плюсову температуру повітря, тому з дахів будівель можуть спадати залишки снігу, а також бурульки. Працівники ЛКП знімають цей сніг, проте якщо його неможливо зняти, то обгороджують небезпечні ділянки. Мерія закликає містян бути обачними і не ходити близько до будинків, а також переходити лише у спеціально відведених місцях.

Впродовж 15-17 березня 2018 року в Києві відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Організатором цього освітянського заходу є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Про це повідомляє керівник прес-центру ЛНМУ імені Данила Галицького Андріана Гриновець.

Львівські школярі 24 березня візьмуть участь у фестивалі «Кубик Рубика Fest», який організовує Креативна Міжнародна Дитяча Школа. Фестиваль відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Героїв Крут 1В (район Нового Львова, КМДШ) для школярів 3-4 класів, 5-6 класів, 7-8 класів (кількість учасників однієї команди – 5 дітей).

У Львові 22-23 березня триватиме VI Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Під час форуму відбудеться безліч дискусій, опісля чого буде сформовано резолюцію, яку буде скеровано у центральні органи влади. На форумі зустрінеться орієнтовно 250 осіб, які дискутуватимуть і вирішуватимуть важливі питання у сфері місцевого самоврядування.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 22 березня, з 09.00 год і до 18.00 год 30 листопада 2018 року буде перекрито рух транспортних засобів на вул. Веселій, 5 по Князя Мстислава Удатного (від вул. Вугільної до вул. Веселої).

У Львівській міській раді досягли компромісу щодо використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу. Відповідна ухвала вчора була проговорена і погоджена з головами фракцій і сьогодні буде розглядатись на сесії міської ради.

Як повідомили на «Гарячій лінії міста», на вул. Братів Тимошенків, 2 трапилась пожежа у безгосподарній будівлі площею 40 м. кв, Постраждалих нема.

21 березня у приміщенні екуменічної каплиці Львівської міської ради відбулась духовна зустріч у межах загальноміського проекту “Духовна велич Львова”. Учасники заходу – працівники Львівської міської ради та адміністрацій міста, а також читачі ресурсу разом з о. Лукою Михайловичем, студитом, духівником Українського Католицького Університету міркували над викликами сучасного світу для християнина.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з організаторами та учасниками Міжнародної практичної конференції з кардіореабілітації, яка відбудеться у Львові 22-23 березня. Основна тема конференції – практичний курс з серцево-судинної реабілітації.

В міську дитячу клінічну лікарню Львова з черговим, уже четвертим візитом приїхала команда лікарів-ортопедів з Університетської клініки м. Вроцлав (Польща), яку очолює професор Кшиштоф Колтовські. Впродовж 19-21 березня лікарі проконсультували 30 та прооперували 3 дітей зі Львова та Львівської області, які мали складну нейро-ортопедичну патологію хребта. А щоб лікарі й надалі ділились досвідом лікування, під час візиту підписали Меморандум про співпрацю між клініками Львова та Вроцлава. Адже такі високотехнологічні операції на хребті в Україні досі виконували лише у Києві та Харкові, а тепер зможуть і у Львові.

На велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (вул. Клепарівська, 39а) 24-25 березня, о 10.00 год. Львів прийматиме найсильніших каратистів з різних країн світу, які позмагаються за нагороди International Lviv Cup. Організатор турніру – СОК «Самурай».

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від завтра, 22 березня, з 09.00 год і до 18.00 год 30 листопада 2018 року буде перекриття руху транспортних засобів на вул. Веселій, 5 по Князя Мстислава Удатного (від вул. Вугільної до вул. Веселої).