Календар подій Львівської міської ради на 12.01.2018

Велика сесійна зала, каб. 202

Порядок денний тут

12.00

Захід «На крилах ангела» для дітей із сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах

вул. В. Великого, 14А (приміщення кінотеатру «Сокіл»)

Контактна особа: Павлів Мар'яна 0971350296

15.00

Урочисте відкриття Сенсорної кімнати (кімнати нейросенсорної інтеграції) для дітей з особливими потребами

Дитячий центр здоров’я імені Анни Мазуренко, 3 поверх, конференц-зал, на вул. Дністерській, 27

Організатори: у рамках міжнародного проекту «Подолаємо наслідки війни разом», ГО «Спортивний клуб «Три леви», Дитячий центр здоров’я імені Анни Мазуренко, ГО «Країна вільних людей», БФ «Східна Європа», Міністерство закордонних справ Німеччини, Дитячий фонд Німеччини, DRA (міжнародна організація з вирішення соціальних конфліктів)

Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради; представники організаторів, БФ «Контакт» Джерела, Фонду Східна Європа, Посольства Німеччини та ін.